Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Acro Club
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολογήστε το θέμα Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 09-08-06, 18:00
palsar Ο χρήστης palsar δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-02-19 15:08
Φύλο: Άντρας
clubs

Καταλαβαίνω σε πολύ μεγάλο βαθμό τον ενθουσιασμό αλλά πιστεύω ότι τόσα πολλά κλάμπ και σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα είναι υπερβολή. Δεν βλέπω το λόγο να έχουμε 38 θεματικές ενότητες την στιγμή που μπορούν να τοποθετηθούν μηνύματα κάτω απο την ίδια στέγη. Είδα ότι δημιουργήθηκε κλάμπ που λέγεται τα δικαιώματά μας. Σε λίγο να κάνουμε άλλο ένα που να λέγεται , οι υποχρεώσεις μας ! :-) Αστειεύομαι, απλά μπαίνω στην θέση ενός νέου χρήστη ο οποίος ενδεχομένως να ζαλιστεί ! Ενας πυρηνας 15-20 περιοχών είναι πιστεύω για την ώρα αρκετός, τι εξυπηρετεί ένα κλάμπ "Ποδόσφαιρο" όταν παραπάνω υπάρχει το " Sports " ;
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 09-08-06, 18:05
Το avatar του χρήστη Einstein
Einstein Ο χρήστης Einstein δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 22-04-23 17:21
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Πραγματικά και εγώ εξεπλάγειν με το νέο club/forum "τα δικαιώματά μας". Αλλά για το θέμα που έγραψε ο xenios, που πιστεύεις ότι θα μπορούσε να πήγαινε δηλαδή;

Θα μπορούσε ίσως να λέγεται κάπως αλλιώς το club/forum...

Θα μπορούσε ίσως το άρθρο που γράφτηκε να πήγαινε στην "Επικαιρότητα".

Επίσης είδα και το Forum "Ποδόσφαιρο" που αναφέρεις... Θα μπορούσαν όλα τα μηνύματα να πάνε στο Sports Club γενικα (αυτά που αφορούν το Ποδόσφαιρο...
Αν είναι έτσι θα πρέπει να φτιαχτούν και άλλα clubs για τα άλλα αθλήματα, π.χ. "Καλαθοσφαίριση" , "Πετοσφαίριση" κτλ..
Μέτρησα να δώ πόσα είναι, και είναι 38 συνολικά!

Δεν ξέρω. Ας μας πει λίγα λόγια ο xenios για τα νέα αυτά clubs και γιατί δημιουργήθηκαν ....
__________________
Γιώργος Γκ.
Backup not found: (A)bort, (R)etry, (P)anic!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Einstein : 09-08-06 στις 18:12
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 09-08-06, 18:18
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από palsar
Ενας πυρηνας 15-20 περιοχών είναι πιστεύω για την ώρα αρκετός, τι εξυπηρετεί ένα κλάμπ "Ποδόσφαιρο" όταν παραπάνω υπάρχει το " Sports " ;
Κάθε φορά που δημιουργώ ένα Club, νοιώθω άσχημα, ούτε εγώ θέλω πληθώρα θεμάτων Ανδρέα αλλα πρέπει να καλύψουμε κάποια θεματολογία.

Προσπαθώ να μην βρεθώ με τον αριθμό των Clubs της παλιάς βάσης. Επειδή όμως προς στιγμή, τουλάχιστον, ανοίγω τον μεγαλύτερο αριθμό θεμάτων, προτιμώ ένα περισσότερο παρά να βρίσκομαι off topic.

Φαντάσου αν συνεχίσουμε με τους ρυθμούς αυτούς τι θα γίνεται εδώ σε έναν χρόνο. Έχουμε μια διαρκή αύξηση εισερχομένων χρηστών, που είναι καλύτερα να ψάξουν την λίστα των Clubs και να βρουν το αντικείμενο που τους ενδιαφέρει παρά να κάτσουν να ψάχνουν τα θέματα ξεχωριστά.

Επειδή το έχουμε ξανασυζητήσει, σου υπόσχομαι ότι δεν υπερβάλουμε σε αριθμό Club.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 09-08-06, 18:21
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Einstein
Πραγματικά και εγώ εξεπλάγειν με το νέο club/forum "τα δικαιώματά μας". Αλλά για το θέμα που έγραψε ο xenios, που πιστεύεις ότι θα μπορούσε να πήγαινε δηλαδή;
Είναι αντίστοιχο του Rightact Club της παλιάς AcroBase και πίστεψε με είχε πολύ ενδιαφέρουσα θεματολογία και εγώ θα σας το αποδείξω, ειδικά σε μια χρονική στιγμή, που τα δικαιώματα των πολιτών καταπατιόνται
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 09-08-06, 18:32
palsar Ο χρήστης palsar δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-02-19 15:08
Φύλο: Άντρας
Καταλαβαίνω το σκεπτικό αλλά η ανησυχία μου εγκειται στο να μην ερημώσουν. Ελπίζω και εύχομαι να έρθει η στιγμή που να μην προλαβαίνουμε να ανοίγουμε forums.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:17.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.