Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Πολιτιστικά > Μουσική
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 28-01-11, 14:37
anisixos Ο χρήστης anisixos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 10-04-14 00:24
No more a Britney fan?

Νομιζω πως δεν ειμαι πια fan της Britney...Το καινουργιο της τραγουδι, Hold it against me, με απογοητευσε.Περιμενα κατι καλυτερο απο αυτο.Ειχα μπερδευτει και δεν ηξερα αν οντως ηταν αυτο το original αφου στο youtube αρχισαν να ανεβαζουν διαφοροι διαφορα τραγουδια με τον τιτλο αυτο και αλλους για να ψαρεψουν views και να μας πιασουν κοροιδα.Καποια ειχαν πολυ πλακα παντως οπως το dirty girl που με εκανε να ξαπλωσω στα γελια.Τι ελεγα; Α ναι, οταν ακουσα λοιπον το κανονικο, ημουν δυσπιστος μηπως δεν ειναι οντως αυτο το νεο single του πολυαναμενομενου νεου album της Brit.Ηταν η φωνη της Brit αλλα η μουσικη δεν ηταν Britney.Μια ματια στα σχολια στο youtube και επιβεβαιωσα οτι ειναι αυτο.Απογοητευση.Η μουσικη δε μου αρεσε καθολου.Ηταν electro και δε μου αρεσει αυτο το ειδος.Εμενα μου αρεσει η britney επειδη ειναι pop.Ενταξει ξερω οτι το pop σημαινει popular και αυτα τα electro ειναι στη μοδα.Εξαλλου δεν ειναι η πρωτη φορα που η britney εχει κανει τετοια τραγουδια, και το womanizer ετσι ηταν.Αυτο ειναι καλο βεβαια, που εξελισσεται και πειραματιζεται και δε μενει μονο σε ενα ειδος, αλλα εγω την προτιμω στο καθαρο pop.
Οι στιχοι του hiam ειναι αθλιοι και τα φωνητικα της χειροτερα απο ποτε.Ειμαι και σε μια φαση που δε με αγγιζουν τετοια τραγουδια.Η pop βεβαια ειναι περισσοτερο για διασκεδαση αλλα οταν ακους ενα τραγουδι, κοιτας και τους στιχους.Ποτε δεν ταυτιστηκα με τους στιχους της britney, την ακουω επειδη ειναι fun, αλλα νομιζω οτι αυτο δεν αρκει για να ειναι καποιος fan.
Με εχει απογοητευσει με τις επιλογες της και παλιοτερα.Τωρα που το σκεφτομαι, παντα το πρωτο single με χαλουσε.To slave 4 u, το womanizer...Με χαλανε ομως και αλλα οπως η εμμονη της στα τραγουδια και τα βιντεο κλιπ της με τη διασημοτητα, το σεξ, τα γκομενικα και τους μεγαλους ερωτες.Με εχει χαλασει με διαφορες εμφανισεις της, οπως τοτε που ειχε εμφανιστει στη σκηνη με τη Madonna και φορουσε μια μαυρη βρακα του πασα και ηταν σαν την Κατερινα Γκαγκακη.Με χαλαει τοτε που εμφανιστηκε με κοντο μαλλι μασωντας τσιχλα σαν τη χαζη Αμερικανιδα και ελεγε οτι υποστηριζει τον Bush.Με χαλαει που δεν εχει κοινωνικη δραση, με χαλαει που εκανε την παρθενοπιπιτσα στο αθλιο crossroads, με χαλαει που δεν τραγουδαει live, με χαλαει που τις νυχτες καποιος αλλος την φιλαει και στα μερη που την πηγαινα εγω κι αυτος την παει... :P
Ενταξει με χαλανε διαφορα και σιγουρα δε μπορω να ταυτιστω ουτε με τα τραγουδια της ουτε με την ιδια, αλλα την αγαπαω.Ειναι η γυναικα της ζωης μου.Ειναι αυτη που με εχει διασκεδασει οσο καμια αλλη με τα τραγουδια της.Τη θαυμαζω για ολα οσα εχει καταφερει, που εχει φτασει τοσο ψηλα.Ειχε πολυ φαση στην blackout περιοδο με οσα εκανε, που ξυρισε το κεφαλι, που επιτεθηκε στους παπαρατσι κτλ.Μου αρεσε πολυ αυτη η dark και angry Britney.Ειναι η καλυτερη χορευτρια στον κοσμο και δεν χορταινω να τη βλεπω να κανει τις φοβερες χορευτικες της φιγουρες.Δε χορταινω να τη βλεπω στα βιντεο κλιπ της.Ειναι τοσο ομορφη.Τοσο λαμπερη.Τοσο σταρ.Με κανει να ξεχνιεμαι η brit.Με κανει να θελω να χορεψω.Ειναι πολυ fun να ακους britney.
Και μπορει να με χαλασε το hiam αλλα τωρα το ακουω και το τραγουδαω.Μου κολλησε.Δεν ειναι και τοσο ασχημο τελικα.Ωραιο ειναι.Ειναι λιγο χαζο, οι στιχοι δεν εχουν νοημα, η μουσικη δεν ειναι κανονικη pop, αλλα μου αρεσει.Ασε που η γεφυρα τα σπαει.
Με αυτα και με τα αλλα Britney did it again! Δεν ξερω αν ειμαι ακομα fan, παντως ανυπομονω για το νεο της album το Μαρτιο.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:43.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.